Кронштейн для телевізора Gembird WM-42T-02 23-42″ 30 кг

влевовправо
- В наявності 3 од.
- Код: 203972
363 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Надпотужний сталевий настінний кронштейн, що нахиляється, для телевізора,
● Підтримує більшість РК-телевізорів з діагоналлю від 23 до 42 дюймів,
● Сумісність із стандартом VESA (200 x 200 мм),
● Відстань до стіни – 53 мм,
● Дозволяє нахиляти до 24 градусів,
● Практичний вбудований рідкий рівень для ідеального вирівнювання,
● Включає всі необхідні монтажні матеріали
● Підтримує більшість РК-телевізорів з діагоналлю від 23 до 42 дюймів,
● Сумісність із стандартом VESA (200 x 200 мм),
● Відстань до стіни – 53 мм,
● Дозволяє нахиляти до 24 градусів,
● Практичний вбудований рідкий рівень для ідеального вирівнювання,
● Включає всі необхідні монтажні матеріали
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1000 г |
| Вага брутто | 1120 |
| Додаткові характеристики | Діапазон нахилу: +12° ~ -12° |
| Діагональ | 23″ -42″ |
| Максимальне навантаження | 30,0 |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | VESA: 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 115 x 60 x 260 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 363 ₴


