Кронштейн для телевізора Gembird WM-42ST-02 23-42″ 30 кг

влевовправо
- В наявності 3 од.
- Код: 203973
758 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Настінний full-motion кронштейн для телевізора з одним кріпленням,
● Підтримує більшість 23-42-дюймових LCD-телевізорів,
● VESA сумісний, макс. 200 х 200 мм,
● Відстань до стіни 56 - 415 мм,
● Дозволяє повертати на 180 градусів і нахиляти на 13 градусів,
● Практичний вбудований рідкий рівень для ідеального вирівнювання,
● Включає всі необхідні монтажні матеріали
● Підтримує більшість 23-42-дюймових LCD-телевізорів,
● VESA сумісний, макс. 200 х 200 мм,
● Відстань до стіни 56 - 415 мм,
● Дозволяє повертати на 180 градусів і нахиляти на 13 градусів,
● Практичний вбудований рідкий рівень для ідеального вирівнювання,
● Включає всі необхідні монтажні матеріали
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2140 г |
| Вага брутто | 2320 |
| Додаткові характеристики | Відстань від стіни: 56 ~ 415 мм, Діапазон нахилу: +3° ~ -10°, Діапазон повороту: +90° ~ -90° |
| Діагональ | 23″ -42″ |
| Максимальне навантаження | 30,0 |
| Матеріал | сталь, пластик |
| Особливості | VESA: 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 280 x 60 x 290 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 758 ₴




