Кронштейн для монітора Gembird MA-DA1P-01 17-32″ 9 кг

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 203969
2 170 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Настільний кронштейн для монітора з одним кріпленням,
● Кронштейн обертається, висувається та втягується, нахиляється для зміни кута читання та дозволяє повертати дисплей з альбомного положення до портретного тощо,
● Забезпечує просте ергономічне позиціонування для зниження навантаження,
● Працює практично з будь-яким РК-монітором (макс. 32 дюйми),
● Міцна регульована газова пружина підходить для моніторів вагою від 1 до 9 кг,
● Вбудована система кабельменеджменту для організованого та акуратного робочого простору,
● Міцний затискач для легкої та надійної фіксації на столі,
● Знімна пластина VESA полегшує встановлення,
● Сумісність з VESA (100 x 100 мм та 75 x 75 мм)
● Кронштейн обертається, висувається та втягується, нахиляється для зміни кута читання та дозволяє повертати дисплей з альбомного положення до портретного тощо,
● Забезпечує просте ергономічне позиціонування для зниження навантаження,
● Працює практично з будь-яким РК-монітором (макс. 32 дюйми),
● Міцна регульована газова пружина підходить для моніторів вагою від 1 до 9 кг,
● Вбудована система кабельменеджменту для організованого та акуратного робочого простору,
● Міцний затискач для легкої та надійної фіксації на столі,
● Знімна пластина VESA полегшує встановлення,
● Сумісність з VESA (100 x 100 мм та 75 x 75 мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3300 г |
| Вага брутто | 3740 |
| Додаткові характеристики | Діапазон нахилу: +35 ° ~ -35 °, Діапазон повороту: +90 ° ~ -90 °, Поворот екрана: +180 ° ~ -180 ° |
| Діагональ | 17″ -32″ |
| Максимальне навантаження | 9,0 |
| Матеріал | алюміній, сталь, пластик |
| Особливості | Сумісність з Vesa: 100 x 100, 75 x 75 мм, Кабель-менеджмент |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 210 x 110 x 400 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 170 ₴


