Горизонтальна перекладина (1,59 м) ( арт. 712806) KRAUSE Clim Tec

- В наявності 1 од.
- Код: 203622
1 509 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запасні частини та комплектуючі для вишок-тур KRAUSE. Алюмінієва горизонтальна перекладина 1,59 метра для професійних вишок-тур ClimTec використовується для горизонтальної жорсткості та як огорожа. Кріпиться до вертикальних рам за допомогою фіксуючого комплекту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krause |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 820 г |
| Вага брутто | 820 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 1600 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 40 x 20 x 1600 мм |
| Розміри | 159 см |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 509 ₴

