Діагональна перекладина для вишок-тур 1,89 м KRAUSE Monto

- В наявності 1 од.
- Код: 203621
1 612 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запасні частини та комплектуючі для вишок-тур KRAUSE. Алюмінієва діагональна перекладина 1,89 метра для професійних вишок-тур ClimTec та RollTec для вертикальної жорсткості. Кріпиться до вертикальних рам за допомогою фіксуючого комплекту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krause |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 940 г |
| Вага брутто | 940 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 1890 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 40 x 20 x 1890 мм |
| Розміри | 189 см |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 612 ₴

