Мережевий пейджинговий мікрофон Hikvision DS-QAZ1MP7G1/EU

- В наявності 7 од.
- Код: 203990
11 929 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Мережевий інтерфейс 1,
● Підтримка локального сховища TF-картки,
● Кнопка Фізичні кнопки та екранні кнопки,
● Екран дисплея IPS, 7 дюймів, 1024 × 600, сенсорний екран,
● Клієнт HikCentral Professional,
● Живлення 12 В постійного струму, макс. 10 Вт
● Підтримка локального сховища TF-картки,
● Кнопка Фізичні кнопки та екранні кнопки,
● Екран дисплея IPS, 7 дюймів, 1024 × 600, сенсорний екран,
● Клієнт HikCentral Professional,
● Живлення 12 В постійного струму, макс. 10 Вт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 840 г |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерком | IPS, 7″, 1024 × 600 |
| Вага брутто | 840 |
| Висота | 80 мм |
| Відео компресія | G.711U, 64 Кбіт/с |
| Живлення | 12В DC |
| Локальна пам'ять | TF-карта |
| Мережеві протоколи | ISAPI, ISUP |
| Мережеві інтерфейси | 1х |
| Параметри головного мікрофона | 1-канальний аудіовхід мікрофона на гусячій шиї, 1-канальний 4-сегментний аудіовхід 3,5 мм |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Підключення | IP |
| Режим відтворення | 1-канальний аудіовихід локального динаміка, 1-канальний аудіовихід 3,5 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 195 x 80 x 320 мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 929 ₴

