Полиця 19″ 4 точки кріпл. 550мм глиб CMS

● Висота кріпильна: 1U,
● Висота основи, мм: 30,
● Глибина основи, мм: 550,
● Ширина основи, мм: 440,
● Конструктив, дюйм: 19,
● Колір: чорний, RAL 9005,
● Товщина металу, мм: 1,5,
● Максимальне навантаження, кг: 100
● Висота основи, мм: 30,
● Глибина основи, мм: 550,
● Ширина основи, мм: 440,
● Конструктив, дюйм: 19,
● Колір: чорний, RAL 9005,
● Товщина металу, мм: 1,5,
● Максимальне навантаження, кг: 100
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMS |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4380 г |
| Вага брутто | 4380 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 580 |
| Розмір | 19" 1U 550 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 460 x 50 x 580 мм |
| Тип пристрою | Полиця |
| Ширина | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 971 ₴

