Аналоговий стельовий динамік 6 Вт Hikvision DS-QAE0206G1-V

● Імпеданс 8 Ом,
● Динамік 5,25 × 1,
● Номінальна потужність 6 Вт,
● Макс. акустичне тиск 98 дБ,
● Аудіовхід номінальна напруга, 100 В,
● Умови експлуатації -20 °C~50 °C,
● Розмір Ø 170 × 64 мм
● Динамік 5,25 × 1,
● Номінальна потужність 6 Вт,
● Макс. акустичне тиск 98 дБ,
● Аудіовхід номінальна напруга, 100 В,
● Умови експлуатації -20 °C~50 °C,
● Розмір Ø 170 × 64 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 64 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 469 г |
| Вага брутто | 560 |
| Кількість в ящику | 20 шт. |
| Особливості | Імпеданс 8 Ом, Динамік 5,25×1, Макс. акустичне тиск 98 дБ |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 65 x 175 x 175 мм |
| Розміри | Ø 170 × 64 мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні | |
| Потужність | 6 Вт |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴

