Подовжувач на 9 розеток без вимикача EServer

влевовправо
● Конструкція 19″,
● Тип розетки Schuko,
● Кількість розеток 9,
● Висота, U 1,
● Без вимикача,
● Матеріал Алюміній,
● Ширина 485,
● Глибина 45
● Тип розетки Schuko,
● Кількість розеток 9,
● Висота, U 1,
● Без вимикача,
● Матеріал Алюміній,
● Ширина 485,
● Глибина 45
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | E-server |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 660 г |
| Вага брутто | 660 |
| Висота | 55 мм |
| Довжина: | 530 |
| Розмір | 19″ Schuko x 9, 485х45 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 95 x 55 x 530 мм |
| Тип пристрою | Силовий блок |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 802 ₴


