Полиця консольна чорна 200мм 1U

● Тип: Консольна поліця 19″,
● Висота установча: 1U,
● Висота, мм: 43,5,
● Глибина, мм: 200,
● Ширина корисна, мм: 430,
● Ширина, мм: 480,
● Конструктив, дюйм: 19,
● Колір: чорний, RAL 9005,
● Товщина металу, мм: 1,
● Максимальне навантаження, кг: 7,
● Вес, кг: 0.8
● Висота установча: 1U,
● Висота, мм: 43,5,
● Глибина, мм: 200,
● Ширина корисна, мм: 430,
● Ширина, мм: 480,
● Конструктив, дюйм: 19,
● Колір: чорний, RAL 9005,
● Товщина металу, мм: 1,
● Максимальне навантаження, кг: 7,
● Вес, кг: 0.8
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 760 г |
| Вага брутто | 760 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 440 |
| Розмір | 19″ 1U 430x200 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 40 x 440 мм |
| Тип пристрою | Полиця |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴

