Ножиці для живоплоту Fiskars SingleStep™ 1001433

● Леза виробу виконані із загартованої сталі з антифрикційним покриттям,
● їм не страшна ні волога, ні високі навантаження,
● ручки також виготовлені із міцного матеріалу – поліаміду, посиленого скловолокном,
● при цьому вони мають ергономічну форму та покриття, що запобігає ковзанню.
● їм не страшна ні волога, ні високі навантаження,
● ручки також виготовлені із міцного матеріалу – поліаміду, посиленого скловолокном,
● при цьому вони мають ергономічну форму та покриття, що запобігає ковзанню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 840 г |
| Вага брутто | 1060 |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 45 |
| Матеріал | сталь нержавіюча |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 190 x 20 x 650 мм |
| Розміри | 580 x 190 x 45 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Обрізка |
| Ширина | 580 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 182 ₴

