Ручні граблі Fiskars Xact™ 1027044

● Віялоподібна форма — ідеальний інструмент для згрібання листя, бур'янів та газонних відходів із квітників та вузьких місць,
● 7 зубів граблів зроблені з нержавіючої сталі для легкого проникнення в ґрунт, ідеальної точності та керованості,
● ергономічна рукоятка із загартованого алюмінію з поверхнею Softgrip забезпечує виняткове зчеплення з рукою, водночас чудово балансуючи весь інструмент,
● довга ручка дає додаткову досяжність,
● петля для підвішування спрощує зберігання
● 7 зубів граблів зроблені з нержавіючої сталі для легкого проникнення в ґрунт, ідеальної точності та керованості,
● ергономічна рукоятка із загартованого алюмінію з поверхнею Softgrip забезпечує виняткове зчеплення з рукою, водночас чудово балансуючи весь інструмент,
● довга ручка дає додаткову досяжність,
● петля для підвішування спрощує зберігання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 г |
| Вага брутто | 240 |
| Висота | 125 мм |
| Довжина: | 40 |
| Матеріал | Сталь нержавіюча |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 40 x 440 мм |
| Розміри | 443 x 125 x 40 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Граблі та сапки |
| Ширина | 443 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 971 ₴

