Садові граблі Fiskars Solid™ 135715 (1016036)

● Насадка граблів має спеціальну закруглену конструкцію, завдяки чому інструмент практично використовувати як для роботи з ґрунтом, так і для збирання території,
● черешок граблів виконаний з легкого та міцного алюмінію, завдяки чому інструмент має досить невелику вагу,
● вдало підібраний кут кріплення черешка та робочої поверхні дозволяє садівнику працювати в природному положенні, не перевантажуючи спину та плечі,
● насадка граблі виготовлена з високоміцної нержавіючої сталі з вмістом бору
● черешок граблів виконаний з легкого та міцного алюмінію, завдяки чому інструмент має досить невелику вагу,
● вдало підібраний кут кріплення черешка та робочої поверхні дозволяє садівнику працювати в природному положенні, не перевантажуючи спину та плечі,
● насадка граблі виготовлена з високоміцної нержавіючої сталі з вмістом бору
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 670 г |
| Вага брутто | 680 |
| Висота | 358 мм |
| Довжина: | 70 |
| Матеріал | Пластик поліамід |
| Особливості | Сталь нержавіюча |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 360 x 70 x 1570 мм |
| Розміри | 1540 x 358 x 70 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Граблі та сапки |
| Ширина | 1540 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 408 ₴

