● Лезо приварене до металевого стрижня, що забезпечує оптимальну міцність,
● лезо з бористої сталі забезпечує підвищену міцність,
● D-подібна ручка ідеально підходить для всіх розмірів рук, у рукавичках або без них
● лезо з бористої сталі забезпечує підвищену міцність,
● D-подібна ручка ідеально підходить для всіх розмірів рук, у рукавичках або без них
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 35000 г |
| Вага брутто | 1400 |
| Висота | 195 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 780 |
| Матеріал | Сталь ресорна |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 180 x 40 x 780 мм |
| Розміри | 800 x 195 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Лопати та вила |
| Ширина | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 210 ₴


