Садові рукавички робочі Fiskars (10) 160004 (1003477)

- В наявності 1 од.
- Код: 203709
1 329 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Розмір 10,
● призначені для різного роду робіт з сокирою , пилкою та іншими інструментами ( в саду ),
● дихаючий матеріал для максимального комфорту,
● особлива прострочки збільшує гнучкість і не сковує рухи пальців
● призначені для різного роду робіт з сокирою , пилкою та іншими інструментами ( в саду ),
● дихаючий матеріал для максимального комфорту,
● особлива прострочки збільшує гнучкість і не сковує рухи пальців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80 г |
| Вага брутто | 80 |
| Висота | 120 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 15 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 30 x 300 мм |
| Розміри | 325 x 120 x 15 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Аксесуари для садових інструментів |
| Ширина | 325 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 329 ₴

