Ніж загального призначення з точилкою Fiskars (156016) 1023617

- В наявності 1 од.
- Код: 203685
795 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Для ефективної роботи ваш ніж повинен завжди залишатися гострим, тому в чохол кожного ножа Fiskars вбудована точилка,
● ергономічна ручка ножа та вбудована точила дозволяють працювати інструментом як правшам так і шульгам
● ергономічна ручка ножа та вбудована точила дозволяють працювати інструментом як правшам так і шульгам
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 96 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 21 |
| Матеріал | Сталь нержавіюча |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 35 x 25 x 220 мм |
| Розміри | 211 x 40 x 21 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Обрізка |
| Ширина | 211 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴

