Садова пила Fiskars SW-330 123330 (1020199)

● Ефективна для розпилювання свіжої деревини,
● пальці захищені від зісковзування на лезо,
● пиляє при зворотному русі
● пальці захищені від зісковзування на лезо,
● пиляє при зворотному русі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 230 г |
| Вага брутто | 620 |
| Висота | 164 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 98 |
| Матеріал | Пластик поліамід |
| Особливості | Сталь нержавіюча |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 165 x 50 x 600 мм |
| Розміри | 490 x 164 x 98 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Обрізка |
| Ширина | 490 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 091 ₴

