Пила ручна Fiskars SW84 123840 (1001620)

● Ефективна для розпилювання свіжої деревини,
● пальці захищені від зісковзування на лезо,
● велика ріжуча здатність – до 120 мм,
● пиляє при зворотному русі
● пальці захищені від зісковзування на лезо,
● велика ріжуча здатність – до 120 мм,
● пиляє при зворотному русі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 г |
| Вага брутто | 400 |
| Висота | 95 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 25 |
| Матеріал | Пластик поліамід |
| Особливості | Сталь нержавіюча |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 145 x 35 x 590 мм |
| Розміри | 500 x 95 x 25 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Обрізка |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 886 ₴

