Садова пила Fiskars Xtract™ (S) SW73 123870 (1000613)

- В наявності 1 од.
- Код: 203677
1 804 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Ефективна для розпилювання свіжої деревини,
● нова конструкція з кліпсою на ремінь, яка забирається під час роботи,
● ручка із SoftGrip забезпечує надійне захоплення,
● пальці захищені від зісковзування на лезо,
● пиляє при зворотному русі
● нова конструкція з кліпсою на ремінь, яка забирається під час роботи,
● ручка із SoftGrip забезпечує надійне захоплення,
● пальці захищені від зісковзування на лезо,
● пиляє при зворотному русі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 130 г |
| Вага брутто | 140 |
| Висота | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 35 |
| Матеріал | Пластик поліамід |
| Особливості | Сталь нержавіюча |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 85 x 20 x 400 мм |
| Розміри | 223 x 50 x 35 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Обрізка |
| Ширина | 223 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 804 ₴

