Садова пила мала Fiskars SW37 1028374

Ручна пилка, яка здатна пиляти матеріал із робочим діаметром до 15 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 г |
| Вага брутто | 380 |
| Матеріал | Пластик поліамід |
| Особливості | Сталь нержавіюча |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 20 x 550 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Обрізка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 147 ₴

