Складна пилка Fiskars Plus™ SW69 (1067553)

● Ідеально підходить для швидкого та чистого спила товстих гілок та невеликих стовбурів,
● 3 положення пили: знизу для чистих початкових пропилів, прямо для звичайних пропилів та пістолетної рукоятки, якщо потрібна велика потужність,
● функція блокування леза гарантує, що лезо залишиться складеним під час транспортування та зберігання,
● довговічне лезо Power Tooth з потрійним заточуванням та надгострими зубами в комплекті,
● механізм заміни леза з болтом із шестигранною головкою забезпечує потужність та точність від сезону до сезону,
● точки контакту з SoftGrip™ на ергономічній рукоятці забезпечують нековзне захоплення у всіх положеннях
● 3 положення пили: знизу для чистих початкових пропилів, прямо для звичайних пропилів та пістолетної рукоятки, якщо потрібна велика потужність,
● функція блокування леза гарантує, що лезо залишиться складеним під час транспортування та зберігання,
● довговічне лезо Power Tooth з потрійним заточуванням та надгострими зубами в комплекті,
● механізм заміни леза з болтом із шестигранною головкою забезпечує потужність та точність від сезону до сезону,
● точки контакту з SoftGrip™ на ергономічній рукоятці забезпечують нековзне захоплення у всіх положеннях
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 310 г |
| Вага брутто | 340 |
| Висота | 120 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 28 |
| Матеріал | Пластик поліамід |
| Особливості | Сталь нержавіюча |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 30 x 330 мм |
| Розміри | 330 x 120 x 28 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Обрізка |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 352 ₴

