Точило для сокир та ножів Fiskars Solid 1026797

● Безпечне та стабільне заточування – паз для заточування утримує інструмент на місці для безпечного заточування,
● легко та точно – керамічний точильний камінь ефективно заточується в обох напрямках і має оптимізований кут заточування для лез сокир Fiskars,
● керамічний точильний камінь для тонкого шліфування
● легко та точно – керамічний точильний камінь ефективно заточується в обох напрямках і має оптимізований кут заточування для лез сокир Fiskars,
● керамічний точильний камінь для тонкого шліфування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 65 г |
| Вага брутто | 80 |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 160 |
| Матеріал | Пластик поліамід |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 60 x 160 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Сокири та секачі |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 869 ₴

