Точило для сокир та ножів Fiskars Xsharp™ 120740 (1000601)

- В наявності 2 од.
- Код: 203705
808 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Безпечне та стабільне заточування – паз для заточування утримує інструмент на місці для безпечного заточування,
● легко та точно – керамічний точильний камінь ефективно заточується в обох напрямках і має оптимізований кут заточування для лез сокир Fiskars,
● керамічний точильний камінь для тонкого шліфування
● легко та точно – керамічний точильний камінь ефективно заточується в обох напрямках і має оптимізований кут заточування для лез сокир Fiskars,
● керамічний точильний камінь для тонкого шліфування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 90 г |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 165 мм |
| Тип | Точильний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Компанія-виробник | Fiskars |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик поліамід |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 35 x 235 мм |
| Розміри | 165 x 35 x 40 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Точило |
Інформація для замовлення
- Ціна: 808 ₴

