Сокира-колун Fiskars X27 XXL 122503 (1015644)

● Сокира, що відповідає світовим стандартам якості,
● опукла форма клинка, що не дає інструменту застрягти в деревині,
● оптимальний баланс між лезом і сокирою,
● антифрикційне покриття, що захищає лезо від корозії,
● ергономічна рукоятка з амортизаційними властивостями
● опукла форма клинка, що не дає інструменту застрягти в деревині,
● оптимальний баланс між лезом і сокирою,
● антифрикційне покриття, що захищає лезо від корозії,
● ергономічна рукоятка з амортизаційними властивостями
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7000 г |
| Вага брутто | 2680 |
| Висота | 964 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 45 |
| Матеріал | Поліамід армований скловолокном |
| Особливості | Високовуглецева шведська сталь (HRC55) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 240 x 40 x 970 мм |
| Розміри | 235 x 964 x 45 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Сокири та секачі |
| Ширина | 235 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 830 ₴

