Сокира-колун Fiskars X25 XL 122483 (1015643)

● Гостро, як бритва лезо, із сталі високої марки,
● ручку з армованого скловолокном поліаміду,
● покриття з антикорозійного складу,
● шліфовану поверхню леза, що знижує силу тертя у 4 рази,
● стильний дизайн та ідеальний баланс
● ручку з армованого скловолокном поліаміду,
● покриття з антикорозійного складу,
● шліфовану поверхню леза, що знижує силу тертя у 4 рази,
● стильний дизайн та ідеальний баланс
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 54000 г |
| Вага брутто | 2520 |
| Висота | 774 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 45 |
| Матеріал | Поліамід армований скловолокном |
| Особливості | Високовуглецева шведська сталь (HRC55) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 235 x 35 x 780 мм |
| Розміри | 235 x 774 x 45 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Сокири та секачі |
| Ширина | 235 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 523 ₴

