Сокира-колун Fiskars X21 L 122473 (1015642)

● Лезо виготовлене з високоякісної сталі подвійного загартування,
● покрито спеціальним антифрикційним матеріалом, який захищає інструмент від механічних пошкоджень,
● завдяки цьому сокира не застрягає в деревині,
● навіть після тривалого використання, матеріал, що покриває лезо колуна, не стирається, а лише щільніше заповнює собою всі мікропори леза,
● заточування леза сокири проводиться під оптимальним кутом 35 градусів
● покрито спеціальним антифрикційним матеріалом, який захищає інструмент від механічних пошкоджень,
● завдяки цьому сокира не застрягає в деревині,
● навіть після тривалого використання, матеріал, що покриває лезо колуна, не стирається, а лише щільніше заповнює собою всі мікропори леза,
● заточування леза сокири проводиться під оптимальним кутом 35 градусів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 74000 г |
| Вага брутто | 1740 |
| Висота | 760 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 38 |
| Матеріал | Поліамід армований скловолокном |
| Особливості | Високовуглецева шведська сталь (HRC55) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 210 x 35 x 760 мм |
| Розміри | 208 x 760 x 38 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Сокири та секачі |
| Ширина | 208 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 012 ₴

