Універсальна сокира Fiskars S X10 121443 (1015619)

- В наявності 2 од.
- Код: 203696
3 221 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Fiskars S X10 121443 дає низку інших переваг:
● ергономічну рукоятку з покриттям SoftGrip,
● головку сокири, спаяну з сокирою за особливою технологією,
● лезо з металу високої марки, яке довго зберігає гостроту,
● гачкоподібний кінець ручки сокири, що підвищує безпеку,
● захисний чохол для зберігання та транспортування.
● ергономічну рукоятку з покриттям SoftGrip,
● головку сокири, спаяну з сокирою за особливою технологією,
● лезо з металу високої марки, яке довго зберігає гостроту,
● гачкоподібний кінець ручки сокири, що підвищує безпеку,
● захисний чохол для зберігання та транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1100 г |
| Вага брутто | 1080 |
| Висота | 473 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 34 |
| Матеріал | Поліамід армований скловолокном |
| Особливості | Високовуглецева шведська сталь (HRC55) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 195 x 30 x 470 мм |
| Розміри | 194 x 473 x 34 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Сокири та секачі |
| Ширина | 194 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 221 ₴

