Сокира універсальна Fiskars XS X7 121423 (1015618)

- В наявності 1 од.
- Код: 203699
2 966 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Антифрикційне покриття та ідеальне шліфування леза,
● зручна форма рукояті з покриттям, що запобігає вислизанню,
● продуманий дизайн з точки зору безпеки та ефективності,
● практичний пластиковий чохол для зручності зберігання та перенесення
● зручна форма рукояті з покриттям, що запобігає вислизанню,
● продуманий дизайн з точки зору безпеки та ефективності,
● практичний пластиковий чохол для зручності зберігання та перенесення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 700 г |
| Вага брутто | 720 |
| Висота | 399 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 34 |
| Матеріал | Поліамід армований скловолокном |
| Особливості | Високовуглецева шведська сталь (HRC55) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 170 x 30 x 380 мм |
| Розміри | 172 x 399 x 34 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Сокири та секачі |
| Ширина | 172 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 966 ₴

