Сокира-колун Fiskars X-series X28 Splitting M 1069107

- В наявності 1 од.
- Код: 203697
5 114 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Гостро та інноваційне лезо з кованої сталі більш ефективно ріже деревину,
● лезо також має подвійне загартування, тому гостра, прецизійно заточена кромка довше залишається гострою,
● ширше лезо і клин, що розколюється, забезпечують велику міцність і полегшують вилучення сокири,
● антифрикційне покриття дозволяє лезу легко ковзати по деревині та запобігає іржавінню,
● шарнір головки сокири міцно прикріплений до держака
● лезо також має подвійне загартування, тому гостра, прецизійно заточена кромка довше залишається гострою,
● ширше лезо і клин, що розколюється, забезпечують велику міцність і полегшують вилучення сокири,
● антифрикційне покриття дозволяє лезу легко ковзати по деревині та запобігає іржавінню,
● шарнір головки сокири міцно прикріплений до держака
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 77000 г |
| Вага брутто | 1820 |
| Висота | 710 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 30 |
| Матеріал | Поліамід армований скловолокном |
| Особливості | Високовуглецева шведська сталь (HRC55) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 205 x 35 x 745 мм |
| Розміри | 165 x 710 x 30 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Сокири та секачі |
| Ширина | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 114 ₴

