● Подовжувач із заземленням,
● Довжина 3 м,
● 3 гнізда з/з.
● Довжина 3 м,
● 3 гнізда з/з.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UEA |
| Країна виробник | Китай |
| Заземлення | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 380 г |
| Вага брутто | 380 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 190 |
| Довжина кабеля, м | 3 |
| Компанія-виробник | UEA |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість розеток | 3 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 105 x 40 x 190 мм |
| Тип пристрою | Подовжувач |
| Ширина | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 334 ₴


