Стремянка алюмінієва двостороння KRAUSE Dopplo 2x6 (120427)

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 203630
5 522 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручну, безпечну та надійну модель професійної серії KRAUSE Dopplo 6 сх. можна використовувати як на виробництві, так і в побуті. Відмінно витримує інтенсивне навантаження завдяки конструктивним особливостям - ударостійкому металевому шарнірному з'єднанню та міцному кріпленню сходинок до боковин шістьма заклепками.
● Робоча висота мін/макс: 0.85-2.85 м,
● Довжина драбини: 1.3-1.4 м,
● Розміри: 1.40 х 0.5 х 0.16 м
● Робоча висота мін/макс: 0.85-2.85 м,
● Довжина драбини: 1.3-1.4 м,
● Розміри: 1.40 х 0.5 х 0.16 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krause |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5400 г |
| Вага брутто | 5400 |
| Висота | 160 мм |
| Довжина: | 1400 |
| Кількість сходинок | 6 |
| Матеріал | алюминій |
| Робоча висота | 0.85-2.85 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 480 x 160 x 1400 мм |
| Розміри | 1.40 х 0.5 х 0.16 м |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 522 ₴


