Драбина-стремянка алюмінієва 5 сх. KRAUSE Safety (126337)

- В наявності 2 од.
- Код: 203631
4 460 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Драбина-стремянка KRAUSE Safety має цілий ряд конструктивних особливостей для ще більш комфортного та безпечного професійного використання: широку багатофункціональну поличку для інструменту, міцну алюмінієву платформу з анти-ковзкими накладками та шарнірним з'єднанням з охватом боковин.
● Робоча висота мін/макс: 1.05-3.05 м,
● Довжина драбини: 1.65-1.80 м,
● Розміри: 1.85 х 0.47 х 0.11 м
● Робоча висота мін/макс: 1.05-3.05 м,
● Довжина драбини: 1.65-1.80 м,
● Розміри: 1.85 х 0.47 х 0.11 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krause |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4800 г |
| Вага брутто | 4800 |
| Висота | 120 мм |
| Довжина: | 1820 |
| Кількість сходинок | 5 |
| Робоча висота | 1.05-3.05 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 460 x 120 x 1820 мм |
| Розміри | 1.85 х 0.47 х 0.11 м |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 460 ₴

