Пневматичний спіральний шланг METABO PA Euro 10 м

● Виконання зі швидкороз'ємним з'єднанням і ніппелем,
● Довжина 10 м,
● Внутрішній діаметр 8 мм,
● Зовнішній діаметр 10 мм,
● Профіль Euro,
● Максимальний тиск 8 бар
● Довжина 10 м,
● Внутрішній діаметр 8 мм,
● Зовнішній діаметр 10 мм,
● Профіль Euro,
● Максимальний тиск 8 бар
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.58 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.58 |
| Висота | 130 мм |
| Довжина: | 370 |
| Додаткові характеристики | Довжина 10 м |
| Компанія-виробник | Metabo |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Внутрішній діаметр 8 мм, Зовнішній діаметр 10 мм, Максимальний тиск 8 бар |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 130 x 370 мм |
| Тип пристрою | Пневмоінструмент |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 961 ₴

