Довжина 5м,
Категорія cat.5e,
Екранування UTP,
Колір сірий
Категорія cat.5e,
Екранування UTP,
Колір сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingda |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 140 г |
| Вага брутто | 140 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 130 |
| Довжина кабеля | 5м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 40 x 130 мм |
| Тип | UTP |
| Тип пристрою | Патч-корд |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127 ₴


