Блок Kingda 10″ 16А 1U

влевовправо
Напруга 220-250В,
Сила струму 16А,
Частота 50-60Гц,
Кількість гнізд 4
Сила струму 16А,
Частота 50-60Гц,
Кількість гнізд 4
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kingda |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 660 г |
| Вага брутто | 660 |
| Висота | 60 мм |
| Довжина: | 510 |
| Розмір | 10″ на 4 роз. нім. станд., 16А |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 60 x 510 мм |
| Тип пристрою | Силовий блок |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴



