Акумуляторна шабельна пила Metabo SSE 18 LTX Compact (602266500)

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 203303
11 528 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обороти холостого ходу 0-3100 об/хв,
Хід пиляльного полотна 13 мм,
Акумулятор 18 В, Li-Power,
Ємність акумуляторів 2.0 Аг,
Вага 1.7 кг
Хід пиляльного полотна 13 мм,
Акумулятор 18 В, Li-Power,
Ємність акумуляторів 2.0 Аг,
Вага 1.7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 4.74 |
| Висота | 150 мм |
| Довжина: | 400 |
| Додаткові характеристики | Хід пиляльного полотна 13 мм |
| Компанія-виробник | Metabo |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Оберти холостого ходу 0-3100 об/хв |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 300 x 150 x 400 мм |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Шабельні пили |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 528 ₴



