Витрата повітря 1 / 1.55 / 2.6 м³/хв,
Макс. швидкість повітря 74 м/с,
Акумулятор 18 В, Li-Ion,
Вага (з акумуляторним блоком) 1,87 кг
Макс. швидкість повітря 74 м/с,
Акумулятор 18 В, Li-Ion,
Вага (з акумуляторним блоком) 1,87 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 87 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1,78 |
| Додаткові характеристики | Макс. швидкість повітря 74 м/с |
| Компанія-виробник | Metabo |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Витрата повітря 1 / 1.55 / 2.6 м³/хв |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 200 x 330 мм |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Пилосос-повітродувка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 316 ₴


