Блок 8 розеток 220в 19 1U з вимикачем без кабелю

● Конструкція 19″,
● Тип розетки Schuko,
● Кількість розеток 8,
● Висота, U 1,
● З вимикачем,
● Матеріал алюміній,
● Ширина 485 мм,
● Глибина 45 мм
● Тип розетки Schuko,
● Кількість розеток 8,
● Висота, U 1,
● З вимикачем,
● Матеріал алюміній,
● Ширина 485 мм,
● Глибина 45 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 860 г |
| Вага брутто | 860 |
| Висота | 60 мм |
| Довжина: | 535 |
| Розмір | 19 1U 8 розеток 485 x 45 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 95 x 60 x 535 мм |
| Тип пристрою | Силовий блок |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 972 ₴

