Тип Для встановлення в стійку Cube,
Фіксація Гвинтами М5,
Матеріал Сталь,
Колір Чорний
Фіксація Гвинтами М5,
Матеріал Сталь,
Колір Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMS |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 120 г |
| Вага брутто | 120 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 120 |
| Конструкція | Для встановлення в стійку Cube |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 10 x 120 мм |
| Тип пристрою | Інше обладнання для шаф |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 137 ₴


