Ніж червоний Victorinox Swiss Army Huntsman 1.3713

Ніж має набір з 15 функцій: велике лезо, мале лезо, штопор, шило, кернер, багатофункціональний гачок, ніж для відкривання консервів, з малою викруткою, комбінований інструмент з відкривалкою для пляшок з: плоскою викруткою, інструментом для зняття ізоляції, кільце для підвісу, пінцет, зубочистка ножиці пила по дереву
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 60 г |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 91 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 60 |
| Компанія-виробник | Victorinox |
| Країна-виробник | Швейцарія |
| Особливості | матеріал: нержавіюча сталь |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 30 x 20 x 100 мм |
| Розміри | 91x27x21 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

