Полиця консольна 350мм 1U сіра (UA-SHC350G)

● Конструктив: 19″,
● Тип полиці: консольна,
● Глибина: 350 мм
● Тип полиці: консольна,
● Глибина: 350 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1600 г |
| Вага брутто | 1600 |
| Висота | 60 мм |
| Довжина: | 500 |
| Кількість в ящику | 2 шт |
| Розмір | 19" 1U 350 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 380 x 60 x 500 мм |
| Тип пристрою | Полиця |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 413 ₴

