Драбина 6 сходинок KRAUSE Safety 126344

● макс. робоча висота 3,25 м,
● висота до майданчика 1,25 м,
● макс. навантаження 150 кг
● висота до майданчика 1,25 м,
● макс. навантаження 150 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krause |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5660 г |
| Вага брутто | 5660 |
| Висота | 130 мм |
| Довжина: | 2050 |
| Кількість сходинок | 6 |
| Максимальне навантаження | 150,0 |
| Робоча висота | 3,25 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 420 x 130 x 2050 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 146 ₴

