Напруга акумуляторного блока 12 - 36 В,
Напруга в мережі 220 - 240 В,
Частота у мережі 50 - 60 Гц,
Макс. зарядний струм 8 A,
Вихідна потужність 145 Вт,
Тривалість заряджання для 18 В / 4,0 А·год 30 хв,
Тривалість заряджання для 18 В / 8,0 А·год 60 хв,
Вага 551 г
Напруга в мережі 220 - 240 В,
Частота у мережі 50 - 60 Гц,
Макс. зарядний струм 8 A,
Вихідна потужність 145 Вт,
Тривалість заряджання для 18 В / 4,0 А·год 30 хв,
Тривалість заряджання для 18 В / 8,0 А·год 60 хв,
Вага 551 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.551 г |
| Вага брутто | 0,76 |
| Живлення | 12 -36 В, 8 A |
| Компанія-виробник | Metabo |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Потужність | 145 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 80 x 185 мм |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 201 ₴


