Типи кабелів: RJ45 мережний кабель кат. 5, 5e, 6, 7 (UTP / STP), RJ11 / 12 телефонний кабель кат. 3 (2/4/6 pin), коаксіальний кабель і звичайний цільний / стандартний кабель,
Макс. відстань 1200 метрів,
Мін. відстань розділена пара: 1 метр, другий кабель: 1.25 метра,
Макс. відстань передачі та карта кабелів ≧3 км (1 кГц) і 300 м
Макс. відстань 1200 метрів,
Мін. відстань розділена пара: 1 метр, другий кабель: 1.25 метра,
Макс. відстань передачі та карта кабелів ≧3 км (1 кГц) і 300 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота | 275 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1000 г |
| Вага брутто | 1000 |
| Компанія-виробник | Pro'sKit |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Метод роботи | RJ45 мережний кабель кат. 5, 5e, 6, 7 (UTP / STP), RJ11 / 12 телефонний кабель кат. 3 (2/4/6 pin), коаксіальний кабель і звичайний цільний / стандартний кабель |
| Особливості | Макс. відстань: 1200 метрів, Мін. відстань: розділена пара: 1 метр, другий кабель: 1.25 метра |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 95 x 275 x 200 мм |
| Тип пристрою | 1 кГц визначення місцезнаходження кабелю, визначення цілісності, пошук замикань, переплутаних і схрещених кабелів і вимірювання довжини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 861 ₴


