Мережевий стельовий спікер Hikvision DS-QAZ1206G1-BE

● Аудіо алгоритм AEC, AGC, ANS, DRC,
● Імпеданс 8 Ом,
● Макс. акустичне тиск 100 дБспл,
● Чутливість 93 дБ,
● Формат аудіофайлів MP3, WAV,
● Тривожний вхід × 2,
● PoE: 802.3at, 12 В DC/1,5 А
● Імпеданс 8 Ом,
● Макс. акустичне тиск 100 дБспл,
● Чутливість 93 дБ,
● Формат аудіофайлів MP3, WAV,
● Тривожний вхід × 2,
● PoE: 802.3at, 12 В DC/1,5 А
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 73.5 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 179 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 г |
| Вага брутто | 1040 |
| Живлення | PoE: 802.3at, 12 VDC/1.5 A |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 240 x 180 x 250 мм |
| Розміри | Ø 179 × 73.5 мм |
| Рівень гучності звуку | 100 dBSPL |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Сумісність | ISAPI, ISUP, SIP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 359 ₴

