Для свердління та пригвинчування в важкодоступних місцях. Магнітний тримач біт з шестигранним хвостовиком 1/4″ (6,35 мм). Редуктор зі спеціальної сталі. Придатний для правого та лівого обертання: макс. до 28 Нм. Підходить для всіх інструментів Metabo BS/SB 18 класу L і PowerMaxx ″Quick″.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.22 г |
| Вага брутто | 0.22 |
| Висота | 85 мм |
| Довжина: | 30 |
| Додаткові характеристики | Придатний для правого та лівого обертання: макс. до 28 Нм |
| Компанія-виробник | Metabo |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Підходить для всіх інструментів Metabo BS/SB 18 класу L і PowerMaxx ″Quick″ |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 40 x 85 x 30 мм |
| Тип пристрою | Кутовий перехідник |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 114 ₴


