Штроборіз Metabo MFE 40 (604040500)

Ідеальне рішення при монтажі електропроводки: прокладення кабелів і захисних труб під штукатуркою з глибиною фрезерування до 40 мм. Максимальна швидкість просування робіт завдяки потужному двигуну, постійній кількості обертів і високопродуктивному двоступеневому редуктору. Міцний корпус із алюмінієвого литва під тиском, з гумовими коліщатками і оптимальним розташуванням ручки для зручного ведення машини. Розпилювання поштовхами для оптимального огляду лінії розмітки. Регульована ширина пазу та глибина різання . Двигун Metabo Marathon з запатентованим захистом від пилу для тривалого терміну експлуатації. Tacho-Constamatic (TC)-повнохвильова електроніка: висока продуктивність завдяки постійній кількості обертів при навантаженні. Електронний плавний пуск і захист від повторного пуску для безпечної роботи. Світлодіодний індикатор інформує про надмірне навантаження або активний захист від повторного запуску. Чиста робота без пилу при підключенні універсального пилососа Metabo (сертифікований з ASR 35 M ACP). Підходить для прорізання пазів шириною до 30 мм без середнього ребра за одну робочу операцію (зі спеціальним приладдям). З одним алмазним чашковим кругом може використовуватися для різання. Автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatіc: механічне розщеплення муфти при блокуванні диску для безпечної роботи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4600 г |
| Вага брутто | 9160 |
| Висота | 360 мм |
| Довжина: | 560 |
| Додаткові характеристики | Крутний момент 6 Nm, Довжина кабелю 4 m |
| Особливості | Регульована глибина різання 10 -40 mm, Можлива ширина паза 9 / 15.5 / 22 / 28.5 / 35 mm, Відрізні круги, Ø 125 mm |
| Потужність | 1900 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 230 x 360 x 560 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 907 ₴

