Фрезер кромковий Metabo FM 500-6 (601741000)

Легкий, компактний фрезер для обробки крайок, а також фрезерування профілів, обрізки й обробки пазів навіть однією рукою. Потужний двигун для швидкого фрезерування деревини та матеріалів на основі деревини. З об’ємною комплектацією: Паралельний упор, копіювальний фланець і роликова напрямна. Точне, безступінчасте регулювання глибини та фіксація блока двигуна за допомогою різьблення зубчастої рейки. Прозора опорна плита для максимального огляду фрези та деталі. Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному пуску після переривання енергопостачання. Автоматичне відключення вугільних щіток для захисту двигуна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1300 г |
| Вага брутто | 2280 |
| Висота | 150 мм |
| Довжина: | 280 |
| Додаткові характеристики | Отвір цангового затискача 6 mm, Довжина кабелю 2 m |
| Особливості | Макс. висота ходу 40 mm, Кількість обертів холостого ходу 32000 /min, Кількість обертів при номінальному навантаженні 19000 /min |
| Потужність | 500 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 150 x 280 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 076 ₴

