Акумуляторна кутова шліфувальна машина Metabo WVB 18 LT BL 11-125 Quick (613057660)

- В наявності 2 од.
- Код: 203322
22 372 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безщіткова акумуляторна кутова шліфувальна машина нового покоління: потужність як у мережевого інструмента на 1100 Вт завдяки збільшеній на 40 % потужності. Безщітковий двигун, що не потребує технічного обслуговування, з найвищим коефіцієнтом корисної дії і максимальною зручністю. Можливість налаштування частоти обертання регулювальним колесом для роботи з кількістю обертів, що вимагається властивостями матеріалу і залишається незмінною під навантаженням. Швидка система гальмування забезпечує максимальний захист користувача: Диск зупиняється протягом 1 секунди після вимкнення. Система M-Quick для заміни дисків без інструментів натисненням на кнопку. Захисний кожух, що регулюється без застосування інструменту, фіксується із захистом від провертання. Акумуляторний блок можна розвертати з кроком 90 градусів для кращої ергономічності в будь-якій робочій позі Механічна запобіжна муфта Metabo S-automatіc: при блокуванні диска забезпечує найменшу віддачу серед конкурентів і гарантує максимальний захист користувача. Електронний захист від перевантаження, плавний пуск і захист від повторного пуску. Знімний пилозахисний фільтр для захисту двигуна від грубих часточок. Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний зі всіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1800 г |
| Вага брутто | 6980 |
| Висота | 300 мм |
| Довжина: | 500 |
| Додаткові характеристики | Обхват ручки 191 mm |
| Живлення | Вид акумуляторного блока LiHD, Ємність акумулятора 2 x 5.5 Ah, Напруга акумуляторного блока 18 V |
| Особливості | Ø дисків 125 mm, Макс. глибина різання 33 mm, Кількість обертів холостого ходу 2800 -10000 /min |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 300 x 500 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 372 ₴

