Акумуляторний пилосос Metabo AS 18 L PC Compact (602028850)

- В наявності 1 од.
- Код: 203341
7 349 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативний, зручний акумуляторний пилосос для мокрого та сухого прибирання (IPX4), ідеально підходить для невеликих робіт з чищення та прибирання за допомогою пилососа. Захист користувачів: сертифікат відповідно до норм ЄС для пилу класу L. PressClean (очищення під тиском): ручне очищення фільтру сильним повітряним потоком при натисканні кнопки у відсік накопичення бруду. Режим Eco для тривалішого часу роботи без заряджання акумулятора, режим Boost для максимальної потужності. З інтегрованою функцією ″продування″: для видування, сушіння та відведення відпрацьованого повітря. З еластичним шлангом для комфортного поводження та максимальної свободи руху під час всмоктування. Відсік для акумулятора захищений від бризок і пилу, з кришкою, що замикається. Шланг, труби та насадки можна зберігати безпосередньо на пилососі. Просте транспортування за допомогою ергономічної ручки або ременя для перенесення. Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний зі всіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4800 г |
| Вага брутто | 4700 |
| Висота | 440 мм |
| Довжина: | 290 |
| Додаткові характеристики | Довжина шлангу 2.5 m |
| Особливості | Продуктивність повітря (на турбіні) 2100 l/min, Розрідження повітря 120 hPa (mbar), Робоча площа фільтра 3000 cm², Об'єм контейнера 6 l, Всмоктувальний шланг, Ø32 mm |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 250 x 440 x 290 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 349 ₴

